הדפסת פולדרים | פולדרים לעסק

פולדרים לעסק ומדוע כדאי להשתמש בהם?

עסק רציני המכבד את עצמו צריך להציע ללקוח פולדר מקצועי עם לוגו החברה, דפי מידע עליה וכרטיס ביקור מוצמד. כך יכול הפולדר להפוך כל פגישת עסקים  למכובדת ולעורר את אמונו של הלקוח הפוטנציאלי. הפולדר הממותג והמעוצב באופן גרפי המושך את העין נחשב כיום לאחת מאסטרטגיות השיווק היעילות ביותר, שתורמת משמעותית להצלחת תהליך המכירות של העסק.

פולדר – כלי שיווקי למיתוג ופרסום העסק

פולדר הוא תיקיה מעוצבת וממותגת של העסק, שבה מצויים דפי מידע על העסק בכיס פנימי וכן יש בה מקום מיוחד המיועד להצמדת כרטיס ביקור או דיסק מידע על העסק. על הפולדר כתוב שם החברה, הלוגו והסלוגן שלה וכן פרטי התקשרות אליה.כך מאפשר הפולדר ארגון מסודר ויעיל של כל החומר המיועד להצגה ללקוח. הפולדר, שמעוצב וממותג בהתאמה אישית לכל לקוח, יכול להיות מחולק ומוצג בפגישות אישיות עם לקוחות פוטנציאליים, בתערוכות, בכנסים, בירידי חיפוש עבודה או לימודים וכדו'.

מהם היתרונות של הדפסת פולדרים ממותגים?

להדפסת פולדר ממותג לעסק קיימים יתרונות רבים המוכיחים את עצמם  בשיווק ופרסום העסק ללקוחות פוטנציאליים:

יצירת רושם ראשוני חיובי – רושם ראשוני בין לקוח למוכר הינו חשוב ביותר. רושם ראשוני חיובי מקדם את העסק צעד משמעותי לקראת רכישה ושיווק נכון. הפולדר המעוצב יכול לתרום רבות לרושם ראשוני מצוין ולעורר בלקוח רצון לדעת עוד על העסק.

המידע על העסק מוצג באופן מכובד ואיכותי – בעזרת הפולדר ניתן ליצור רושם מכובד, מקצועי ואמין על העסק. החומר הממותג והאיכותי מעניק רושם שהעסק הינו מכובד ואמין וכדאי ליצור אתו קשרים עסקיים. פולדר איכותי שכזה יכול להעניק גם לצוות העובדים של העסק הרגשת גאווה ושייכות.

העלאת המודעות לעסק – הפולדר הממותג והאיכותי יפרסם את העסק ויעלה את מודעות הצרכנים ליתרונות הגלומים בו. מותג העסק המפורסם בתיקייה אקסקלוסיבית ומאורגנת כהלכה ישרת אתכם נאמנה ויגדיל את קהל הלקוחות.

הבלטת ייחודיות העסק – דרך הפולדר ניתן להבליט את ייחודיות העסק מעל לכל המתחרים האחרים בשוק. הוא מסייע רבות להעברת את המסר העיקרי של העסק באופן ממוקד וברור בחומר הפרסומי שבו וכן בעיצובו הגרפי.

ניתן לשנות בתוכו את החומר הפרסומי על העסק לפי הצורך – ישנם שינויים פרסומיים ושיווקיים שהעסק רוצה לעשות במשך הזמן. אם מדפיסים חוברת יש קושי להוסיף או להוריד חומר, אולם בפולדר ניתן מחד להוריד דפים בלתי רלוונטיים ומאידך להוסיף דפי מידע חדשים ולשלבם בין הדפים המוצגים.

החומר המחולק ללקוח קורא לו לפעולה בעתיד – הלקוח הפוטנציאלי מקבל לידיו את החומר הפרסומי המצוי בפולדר ושומר אותו אצלו לעיון נוסף ולמחשבה. בפולדר מצוינים פרטי העסק כמו: מייל, טלפון ושעות פעילות. כך יוכל הלקוח הפוטנציאלי ליצור קשר עם העסק, בבוא הרגע הנכון.

הדפסת פולדרים מעוצבים

הדפסת פולדרים מעוצבים הינם חוברות מעוצבות בהם מניחים תכני פרסום ודפי מידע אודות בית העסק ועל פעילויותיו השונות והם משמשים לפעילות שיווק העסק.

את הפולדרים מחלקים בכנסים, בפגישות, במצגות ואירועים שונים. פולדרים מעוצבים נוספים לאמצעי פרסום נוספים המשמשים לשיווק ומיתוג העסק.

 הדפסה פולדרים לעסק בדפוס דימונה

אנחנו, בדפוס דימונה, בעלי ניסיון רב שנים בהדפסת פולדרים בצורה מקצועית הן מבחינת איכות ההדפסה והן מבחינת העיצוב הגרפי.                 בשיתוף עבודה עם הלקוח, לכל אורך הדרך, אנו דואגים לכך שהתוצאה הסופית תהיה פולדר מקצועי, איכותי ומעוצב היטב שישקף את רוח העסק באופן מושלם.

אנו מודעים לכך, ששימוש בצבעים נכונים והדפסה דיגיטלית איכותית, בכל גודל שיבחר הלקוח, יעידו על רצינות ומקצועיות העסק שלכם.

בדפוס דימונה ניתן להדפיס סוגים שונים של פולדרים במגוון צורות וחומרים שמהם הם עשויים, כגון: פולדרים עם לכה, עם פויל זהב או כסף הנותנים תחושה יוקרתית, שימוש בלמינציה מט או למינציה חלקה, בחירת סוג הנייר ממנו עשוי הפולדר ומבנהו הפנימי ועוד.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרשם ממגוון ההצעות שלנו להדפסות פולדרים מקצועיים ואיכותיים מהשורה הראשונה.