דפוס דימונה בע"מ | פתרונות עיצוב ודפוס מתקדמים

דפוס דיגיטלי
הדפסה דיגיטלית בתהליך עבודה
תהליך עבודה בדפוס דיגיטלי

דפוס דימונה פרופיל עסקי

דפוס דימונה – בית הדפוס הגדול והמוביל בבאר שבע והנגב הוא מוסד ותיק המוכר כמעט לכל באר שבעי, ובכל זאת, רבים עדיין שואלים את השאלה הבלתי נמנעת: למה קוראים לו דפוס דימונה אם מדובר בבית דפוס הפועל בבאר שבע?

לפני למעלה מחמישים שנה, בשנת 1964 , פתח רמי לב בית דפוס קטן בעיר דימונה עם שתי מכונות דפוס והמון תקווה בלב, החל בית הדפוס שלו לצבור מוניטין, ניסיון והצלחות, וכעבור 20 שנה, הוא קיבל החלטה לפתוח סניף נוסף בבירת הנגב.

עם הזמן תפס הסניף הבאר שבעי תאוצה, מה שהוביל את רמי ואת שותפו דאז, אשר דיין, להחלטה העסקית – המתבקשת הבאה: להעביר את הפעילות כולה לעיר הגדולה וזאת מבלי לוותר על השם "דפוס דימונה" שהפך לשם נרדף לאיכות, חדשנות ואמינות בדפוס.

לאורך כל הדרך היה חשוב לרמי לשמור על מפעל חייו כעסק משפחתי ולכן הוא העמיד דור המשך שמוסיף להצעיד את דפוס דימונה קדימה ושומר על מעמדו כבית הדפוס המוביל והמתקדם ביותר בנגב.

המשפחתיות המאפיינת את דפוס דימונה באה לידי ביטוי במחויבות הבלתי מתפשרת של הדור הצעיר למוניטין רב השנים, לחוויית השירות המוענקת ללקוחות ולפרפקציוניזם שהיא תכונה בולטת אצל משפחת לב שחיה, נושמת ואוהבת את תחום עיסוקה מכל הלב.

להבדיל מבתי דפוס אחרים, דפוס דימונה כמעט ואינו מוציא עבודות החוצה – המכשור המתקדם ואנשי המקצוע הטובים ביותר שהוא מעסיק מאפשרים לו לתת ללקוחות מענה מהיר, בקרת איכות מושלמת, מחיר אטרקטיבי ואחריות מלאה על כל תהליך ההפקה – החל משלב העיצוב הגרפי ועד לשלב שבו התוצר יוצא מבית הדפוס לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

דפוס דימונה גאה ברשימת לקוחותיו המכובדת הכוללת מפעלים מובילים בנגב, מוסדות אקדמיים, עיריות, מועצות, משרדי פרסום ומעצבים והוא מעניק את מיטב השירות גם ללקוחות קטנים ומזדמנים. כל הלקוחות מצביעים על מקצועיות הצוות, היחס האישי, המחירים ההוגנים ומנעד השירותים הרחב כסיבות העיקריות להחלטה לעבוד עם דפוס דימונה לאורך השנים.

אתם מוזמנים להגיע לבית הדפוס שבעמק שרה בבאר שבע, להתרשם ממגוון השירותים הרחב שאנו מציעים, להכיר אותנו באופן אישי ולאתגר אותנו בכל רעיון שעולה על דעתכם. בין אם אתם לקוחות פרטיים, עסקים מתחילים, ארגונים גדולים או מעצבים, נשמח לסייע לכם להתפתח ולהתקדם בדיוק כפי שאנחנו מתפתחים ומתקדמים כבר למעלה מחמישה עשורים.

מכל הלב,
משפחת לב – דפוס דימונה