הדפסת מגנטים

הדפסת מגנטים יכולה לשרת כמה מטרות. היא יכולה לשמש כפרסום אפקטיבי לעסקים להגדלת קהל לקוחותיהם, הדפסת מגנטים יכולה לשמש גם כהזמנות לחתונות ואירועים, כמוצר משלים לקמפיין פרסום רב ערוצי ובעיקר לשמש כ"שטח פרסום" שנשאר לאורך זמן בבתי אנשים ונמצא תמיד בתודעתם.

כבר הוכח כי הדפסת מגנטים היא שיטה יעילה הרבה יותר מהדפסת פלייר מהסיבה הפשוטה שאנשים אוהבים לשמור מגנטים ולתלותם על המקרר או על דלת הכניסה לבית (יותר נפוץ בבניינים מאשר בבתים פרטיים). כך כשבעל עסק כגון אינסטלטור או מכבסה מדפיסים על מגנט אותו אדם שיש לו מגנט תלוי בביתו לרוב יבחר להשתמש בשירותיהם של המודפסים על המגנט ולא יחפש מקום אחר. מבחינה של פסיכולוגיות הפרסום נוצר קשר בין האדם לעסק וזאת משום שהוא "הכניס" את העסק לביתו בצורת המגנטים לעסק.
כיום נהוג להדפיס הזמנות לחתונה ואירועים על מגנט בגדלים שונים. הרבה יותר קל לזכור תאריך כאשר אתה רואה אותו בכל פעם שפותחים את דלת המקרר. save the date נשמר ללא ספק בתודעת האורחים כשהוא מודפס על מגנט.
אם אתם מחפשים הדפסת מגנטים בכל סיבה שהיא הגעתם למקום הנכון ! בדפוס דימונה תקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב עיצוב המגנט ועד להפקתו וייצורו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר אטרקטיביות.