הדפסת מגנטים | מגנטים לעסק

אנו  נחשפים למגוון מגנטים במהלך היום מבלי שנשים לב לכך, מגנטים על גב המקרר בבית, על דלתות בתים ורכבים ועוד. מגנט שיווקי מהווה כלי נוסף למיתוג העסק, הוא עמיד לאורך שנים רבות, ומחדיר אותו לתודעה של כל מי שנחשף אליו.

הדפסת מגנטים לעסק משמשת כפלטפורמה לכמה מטרות. היא משמשת כאמצעי פרסום אפקטיבי לעסקים להגדלת קהל לקוחותיהם, הדפסת מגנטים יכולה לשמש גם כהזמנות לחתונות ואירועים, וגם כמוצר משלים לקמפיין פרסום רב ערוצי ובעיקר לשמש כ"שטח פרסום" שנשאר לאורך זמן בבתי אנשים ונמצא תמיד בתודעתם.

כבר הוכח כי הדפסת מגנטים לעסקים היא שיטה יעילה יותר מהדפסת פליירים ומודעות מהסיבה הפשוטה שאנשים נוהגים לשמור מגנטים ולתלות אותם על דלת המקרר. כך כשבעל עסק כגון אינסטלטור או מכבסה מפרסמים עצמם על מגנט אותו אדם שיש לו מגנט תלוי בביתו לרוב יבחר להשתמש בשירותיהם של המודפסים על המגנט ולא יחפש מקום אחר. וכך בפעם הבאה שנצטרך להזמין אינסטלטור, ניגש ישירות אל המגנט. כך עובד הפרסום על מגנטים.

מגנט המכיל את הפרטים החשובים על השירות של העסק, אותו אפשר לחלק במשרדים, בבתים פרטים או ברחוב. מגנט הוא כרטיס ביקור שמכיל את כל הפרטים הרלוונטיים שלכם. הדפסת מגנט היא תהליך מהיר ופשוט הנעשה בתוך זמן קצר. המגנט עמיד וקשיח יותר מכרטיס ביקור רגיל.

יחס העלות-תועלת של מגנטים לעסק כמוצר שיווקי-פרסומי הוא אחד הטובים. מדובר באמצעי מצויין לחשיפת מסרים שיווקיים בזול ולזמן ארוך במיוחד. מגנטים מוצמדים לחפצים מתכתיים ובמקומות בולטים, ונשארים שם זמן רב לאחר שרוב מוצרי הפרסום האחרים סיימו את תפקידם. הם ממשיכים למלא את ייעודם, ומזכירים שוב ושוב את המסר אותו הם נועדו להעביר.

 save the ate – כיום נהוג להדפיס הזמנות לחתונה ואירועים שונים על מגנטים. קל יותר לזכור תאריך כאשר אתה רואה אותו בכל פעם כשפותחים את דלת המקרר. והוא נצרב ללא ספק בתודעת האורחים כאשר הוא מודפס על מגנט.

את עיצוב מגנטים שלכם אתם תוכלו לבחור, בהתאם לאופי החברה, למסר השיווקי/פרסומי, לקהל היעד ולפרמטרים נוספים אותם תרצו להעביר בפרסום. ניתן לבחור מגנטים בהתאמה אישית בשלל צבעים ועיצובים. העיצוב צריך לנצל את מלא שטח המגנט, להבליט אותו ולהיות אפקטיבי.

מגנט שיווקי מבדל וממתג את העסק שלך מאחרים.  הוא יוצר זהות לעסק. הוא מקבע אותו בתודעת הציבור כמי שיש לו אופי, וחזות ויזואלית שונה ומאפיינת. המגנט מסייע לזכור את הלוגו של העסק ואת הסלוגן שלו, במידה והוא מופיע על המגנט.

 סוגי מגנטים לעסק אותם ניתן לייצר:

באמצעות שיטות ההדפסה החדישות והמתקדמות הקיימות לרשותנו כיום, ניתן להפיק ולהדפיס מגוון רחב של סוגי מגנטים לעסק ממותגים הכוללים בין היתר: כרטיסי ביקור מגנטים, הזמנות לאירועים, לוחות שנה מגנטים ומגנטים שיווקיים נוספים המגיעים בגדלים שונים.

הגודל הנפוץ ביותר של מגנט הוא 5 סנטימטר על 8 סנטימטר, והעובי הוא 0.4 מילימטר.

מראה ועמידות המגנט ייקבעו לפי סוג הנייר כאשר קיימת אפשרות לבחור את העובי ואת סוג הגימור – מבריק או מאט. ככל שהמגנט עבה יותר כך הוא בולט יותר ועמיד יותר. גם המעטפת – שכבת ההגנה שהיא הלמינציה של המגנט מקנה לו עמידות. היא מגנה עליו מפני לחות, שריטות וכתמים. מחיר מגנטים משתנה בהתאם לכמות המגנטים, לגודל המגנט ולגימור.

הדפסת מגנטים בדפוס דימונה

אם אתם מחפשים הדפסה של מגנטים לעסק או לכל מטרה שהיא הגעתם למקום הנכון ! בדפוס דימונה תקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב עיצוב המגנט ועד להפקתו וייצורו. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעות מחיר אטרקטיביות.

גודל מינימלי למגנט 5*5 ס"מ. מקסימלי עד 50*70 ס"מ. בהדפסה ישירה אפשר גם בגדלים גדולים יותר

.אורך החיים של המגנט הוא כ 3 שנים

אפשר לעשות מגנט בחיתוך צורני. מצריך ייצור סכין שטנץ שמייקר את העבודה ולכן מתאים וכלכלי יותר לכמויות גדולות 

מינימום למגנט רגיל על מנת שהמחיר ישתלם 500 יח', אבל עושים גם פחות..